Prietaisai ir dušo kabinos

Dušo kabinos įrengimas ir surinkimas yra sudėtingas ir kruopštus procesas, kurio metu būtina atsakingai žiūrėti į kiekvieną etapą. Meistrai turi visus reikalingus specialius įrankius, taip pat turi savo metodus, kaip kokybiškai ir greitai įdiegti.

Procesas prasideda įrengiant specialų dušo padėklą ant lygaus paviršiaus. Prie apatinio vožtuvo pritvirtintos kopėčios, pritvirtintos sandarikliu ir tikrinamos, ar nėra nuotėkio. Labai svarbu, kad diegimo metu visi darbai būtų atliekami neskubant. Tai leis viską padaryti kaip įmanoma teisingiau ir garantuos surinktos konstrukcijos patikimumą.

Vanduo į dušo kabiną gali patekti dviem būdais – iš tualeto ar iš kriauklės. Srauto organizavimui pakaks vamzdžio su natūraliu nuolydžiu. Tačiau, atsižvelgiant į tolėliau stovintį aukštį, reikalingas kanalizacijos siurblys.

Svarbus žingsnis surinkus dušo kabiną yra teisingas prijungimas prie elektros tinklo. Šiems tikslams naudojamas trijų laidų kabelis. Neabejotinai rekomenduojama atlikti aukštos kokybės laidų ir lizdų izoliaciją, nes tai suteikia saugumo garantijų žmogaus gyvybei. Lizdai turi būti ne arčiau kaip 80 centimetrų nuo dušo.